• Geervliet: 018 147 0070
  • Wormerveer: 075 642 0100
  • Werken bij ProMobility
  • Schade of pech melden

Leasevormen

Zakelijk leasen

Hoe wij zakelijk leasen aanpakken

Operational lease

Alles inbegrepen, vaste maandlasten, niet op je balans

Shortlease

Flexibel rijden vanaf één maand, zonder lange verplichting

Sale & leaseback

Geen auto's op je balans, zorgeloos rijden

Fietslease

Een aanvulling op de auto of een alternatief ervoor

Elektrisch leasen

Eerlijk advies over wanneer elektrisch wél en niet past

Wagenparkbeheer

Wij rekenen gratis je huidige wagenpark door

Personenauto's

De beste oplossing voor werknemer en werkgever

Bedrijfswagens

Een bus die het werk aankan, ook elektrisch

LEV's

Light Electric Vehicle, als de auto geen logische optie is

Weten wat je nu écht betaalt?

Onze leaseadviseur legt je huidige contracten naast onze berekening. Geen verkooppraatje, wel een eerlijk beeld.

vind jouw sector

Sectoren

Hoe we voor jouw sector werken

Bouw

Altijd de juiste bus op de werkplaats

Groothandel

Je vloot altijd onderweg, je kosten altijd in control

Zakelijke dienstverlening

Maak de leaseauto je sterkste arbeidsvoorwaarde

ICT

Rijd elektrisch, groei flexibel

Zo werkt dat bij Van Der Gragt

Als een van de eerste bouwbedrijven in de regio gaat Van Der Gragt volledig elektrisch rijden.

Op onderwerp

Elektrificatiegids voor de Bouw

Wel of niet je wagenpark elektrificeren?

Whitepaper Pseudo-Eindheffing

Alles over de pseudo-eindheffing die in 2027 ingaat

Wagenparkbeheer

Grip op kosten, contracten en administratie

Op vorm

Blogs en nieuws

Korte updates uit de markt en uit de regio

Klantverhalen

Echte ondernemers en bedrijven, echte wagenparken

Whitepaper Pseudo-eindheffing 2027

Wat de heffing je kost en welke keuzes je nu al kunt maken. Inclusief rekenvoorbeelden voor het MKB.

Wie wij zijn

Ons verhaal

Sinds 2002, met twee vestigingen en één belofte

Maatschappelijk betrokken

Wat wij teruggeven aan de regio's waarin we rijden

De mensen

Ons team

Je weet wie je aan de lijn krijgt, nog voor je belt

Werken bij ProMobility

Vacatures in Wormerveer en Geervliet

Vestiging Wormerveer

Regio Zaanstreek

Vestiging Geervliet

Regio Voorne-Putten

Liever meteen iemand spreken?

Geen keuzemenu, geen wachtrij. Je krijgt direct iemand aan de lijn die jouw situatie kent.

Ma-vrij 08:30 tot 17:00 bereikbaar

Schade of pech melden

Goed voor Elkaar

18 juni 2020

5 Ergernissen in het verkeer én oplossingen

De meningen zijn verdeeld: de één ergert zich kapot aan bumperklevers, de ander vindt dat sommige weggebruikers simpelweg niet doorrijden en dan maar sneller opzij moeten gaan. Weer een ander stoort zich aan hardrijders of telefoongebruikers. Kortom, we hebben allemaal onze ergernissen in het verkeer. Dit is de top vijf van ProMobility. Maar we zouden […]

In dit artikel

De meningen zijn verdeeld: de één ergert zich kapot aan bumperklevers, de ander vindt dat sommige weggebruikers simpelweg niet doorrijden en dan maar sneller opzij moeten gaan. Weer een ander stoort zich aan hardrijders of telefoongebruikers. Kortom, we hebben allemaal onze ergernissen in het verkeer. Dit is de top vijf van ProMobility. Maar we zouden ProMobility niet zijn als we er geen positieve draai aan zouden geven. Daarom geven we je ook vijf oplossingen om je voortaan minder te irriteren in het verkeer!

1. Automobilisten die afval uit het raam gooien

Met stip op de eerste plaats, vinden wij. Het is ronduit asociaal om afval uit het raam te gooien. Wist je trouwens dat je ook een boete kunt krijgen? Vorig jaar legde een rechter een boete van 140 euro op aan een 23-jarige vrouw die een sigaret uit het raam gooide.

De oplossing? Je niet ergeren aan automobilisten die afval uit het raam gooien is bijna onmogelijk, want je ziet het gebeuren en het ligt niet in je macht om het op te lossen. Wat kun je wel? Je kunt natuurlijk op de motor stappen en het afval teruggooien in de auto van de automobilist, maar om te voorkomen dat mensen agressief reageren en je het averechtse effect krijgt, kun je beter beleefd blijven en geduldig te zijn. Heb je een asociale afvaldumper in je directe kring? Geef hem dan een prullenbak voor in de auto kado!

 

2. Telefoongebruik achter het stuur

Steeds vaker krijgen we schademeldingen binnen van kopstaartbotsingen. De oorzaak laat zich raden: smartphonegebruik. We hebben het hier al eerder over gehad. Even snel een appje beantwoorden of de navigatie opnieuw instellen en je botst plotsklaps op je voorganger die onverwachts moet remmen. Gevaarlijk en ook ontzettend zonde, want het is zo onnodig. Door simpelweg onze telefoon niet te gebruiken tijdens het autorijden kunnen we het aantal ongelukken, gewonden en de schade die we jaarlijks rijden aanzienlijk terugdringen. En daarmee maken we ook een einde aan de stijgende schadepremies. Want de rekensom is simpel: hoe minder schade we met z’n allen rijden, hoe minder autoverzekeraars jaarlijks uit moeten keren en des te lager de autoverzekeringspremie is. 

De oplossing? We hebben het al vaker gezegd: gebruik de functie ‘niet storen’ op je smartphone als je de auto instapt.

 

3. Onnodig links rijden

Van het één komt het ander: onnodig links rijden veroorzaakt bumperkleven. Daarmee willen we het bumperkleven absoluut niet goed praten, want behalve ontzettend irritant is bumperkleven ook nog eens ontzettend gevaarlijk. Je hoeft maar even niet op te letten en je knalt op de bumper van je voorganger als je er te dicht op zit.

De oplossing? Lieve linksrijders, willen jullie naar rechts opschuiven als daar voldoende ruimte is? Dankjewel! En voor de snelheidsduivels onder ons: bedenk dat je niet de enige op de weg bent en niet iedere weggebruiker zo gehaast is als jij. De maximumsnelheid is onlangs teruggebracht naar 100 km/u. Dat is niet voor niets, dus houd je daaraan. Rijdt iemand toch onnodig lang links en wil je er per se langs? Duik dan niet meteen op z’n bumper, maar blijf kalm. En ga de volgende keer tien minuten eerder van huis weg, zodat je minder gehaast bent.

 

4. Files

Wat is het druk op de Nederlandse snelwegen, vind je niet? Je kunt je kont niet keren of je staat weer in de file. Nu valt het de laatste maanden tijdens de coronacrisis heel erg mee natuurlijk, omdat half Nederland thuiswerkt. En de komende weken is het ook nog eens vakantieperiode. Wat dat betreft hebben we ontzettend geluk, maar we zijn erg benieuwd hoe het straks in september op de Nederlandse wegen zal zijn. Duiken we weer met z’n allen tijdens de spits de snelweg op? We gaan het meemaken!

De oplossing? Om je niet kapot te ergeren aan files, kun je ze beter vermijden. Pak bijvoorbeeld de fiets of probeer je dag een uur eerder of later te starten en eindigen. Of plan een vergadering in via MS Teams of Zoom, want ook dat kan heel efficiënt zijn, zo heeft de coronatijd ons geleerd.

 

5. Geen richting aangeven

Als het even kan, pakken we bij ProMobility graag de fiets. Een gewone stadsfiets om naar kantoor te fietsen of de racefiets in het weekend. Als we dan netjes bij een kruising stoppen (en uit onze pedalen klikken als we met de racefiets weg zijn) voor een naderende auto die vervolgens de hoek omslaat zonder richting te geven… ja, dan slaan we weleens een klein zuchtje van ergernis. Herkenbaar?

Oplossing? Die is simpel: automobilisten, geef je richting aan. En voor de wachtende fietser zit er niets anders op dan afstappen en wachten. Troost jezelf met de gedachte dat je ontzettend goed bezig bent, voor je eigen gezondheid en het milieu… klasse!

Whitepaper

Elektrificatiegids voor de bouw

32 pagina's praktijk, rekenvoorbeelden en checklists.

Kennisbank

Meer uit de kennisbank

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Aan het einde van onze straat in Wormerveer zit een aannemersbedrijf dat al 64 jaar bouwt aan Noord-Holland. Van der Gragt koos ervoor om de bedrijfswagens volledig elektrisch te maken. Geen kleine stap voor een bouwbedrijf, en zeker geen vanzelfsprekende.