• Geervliet: 018 147 0070
  • Wormerveer: 075 642 0100
  • Werken bij ProMobility
  • Schade of pech melden

Leasevormen

Zakelijk leasen

Hoe wij zakelijk leasen aanpakken

Operational lease

Alles inbegrepen, vaste maandlasten, niet op je balans

Shortlease

Flexibel rijden vanaf één maand, zonder lange verplichting

Sale & leaseback

Geen auto's op je balans, zorgeloos rijden

Fietslease

Een aanvulling op de auto of een alternatief ervoor

Elektrisch leasen

Eerlijk advies over wanneer elektrisch wél en niet past

Wagenparkbeheer

Wij rekenen gratis je huidige wagenpark door

Personenauto's

De beste oplossing voor werknemer en werkgever

Bedrijfswagens

Een bus die het werk aankan, ook elektrisch

LEV's

Light Electric Vehicle, als de auto geen logische optie is

Weten wat je nu écht betaalt?

Onze leaseadviseur legt je huidige contracten naast onze berekening. Geen verkooppraatje, wel een eerlijk beeld.

vind jouw sector

Sectoren

Hoe we voor jouw sector werken

Bouw

Altijd de juiste bus op de werkplaats

Groothandel

Je vloot altijd onderweg, je kosten altijd in control

Zakelijke dienstverlening

Maak de leaseauto je sterkste arbeidsvoorwaarde

ICT

Rijd elektrisch, groei flexibel

Zo werkt dat bij Van Der Gragt

Als een van de eerste bouwbedrijven in de regio gaat Van Der Gragt volledig elektrisch rijden.

Op onderwerp

Elektrificatiegids voor de Bouw

Wel of niet je wagenpark elektrificeren?

Whitepaper Pseudo-Eindheffing

Alles over de pseudo-eindheffing die in 2027 ingaat

Wagenparkbeheer

Grip op kosten, contracten en administratie

Op vorm

Blogs en nieuws

Korte updates uit de markt en uit de regio

Klantverhalen

Echte ondernemers en bedrijven, echte wagenparken

Whitepaper Pseudo-eindheffing 2027

Wat de heffing je kost en welke keuzes je nu al kunt maken. Inclusief rekenvoorbeelden voor het MKB.

Wie wij zijn

Ons verhaal

Sinds 2002, met twee vestigingen en één belofte

Maatschappelijk betrokken

Wat wij teruggeven aan de regio's waarin we rijden

De mensen

Ons team

Je weet wie je aan de lijn krijgt, nog voor je belt

Werken bij ProMobility

Vacatures in Wormerveer en Geervliet

Vestiging Wormerveer

Regio Zaanstreek

Vestiging Geervliet

Regio Voorne-Putten

Liever meteen iemand spreken?

Geen keuzemenu, geen wachtrij. Je krijgt direct iemand aan de lijn die jouw situatie kent.

Ma-vrij 08:30 tot 17:00 bereikbaar

Schade of pech melden

Autonieuws • Team

14 september 2020

Gebruik jij deze 6 vergeten opties op je auto?

Het zijn allang niet meer alleen de duurdere auto’s uit het hogere segment die uitgerust zijn met opties. Ook de middenklasse en kleinere auto’s zijn vaak rijkelijk voorzien van handige opties. Ken jij ze al? Belangrijker nog: gebruik jij ze ook? We zien in de praktijk dat veel opties niet gebruikt worden, omdat berijders niet […]

In dit artikel

Het zijn allang niet meer alleen de duurdere auto’s uit het hogere segment die uitgerust zijn met opties. Ook de middenklasse en kleinere auto’s zijn vaak rijkelijk voorzien van handige opties. Ken jij ze al? Belangrijker nog: gebruik jij ze ook? We zien in de praktijk dat veel opties niet gebruikt worden, omdat berijders niet van het bestaan weten, ze zijn vergeten of niet weten hoe handig ze zijn. Finn helpt je graag herinneren aan de vergeten opties op je auto!

Ze maken je leven niet alleen een stuk makkelijker, maar helpen je ook om veilig de weg op te gaan. “Zeker als je moe bent is het handig dat je auto met je meedenkt en net even een trilling geeft als je van je baan afwijkt of een piepje als je een auto over het hoofd ziet bij het invoegen. Het zijn die kleine dingen die net het verschil kunnen maken tussen een botsing of een rustige autorit”, vertelt Finn, die als commercieel medewerker werkt bij onze vestiging in Wormerveer en dus heel de dag in de weer is met het uitzoeken van auto’s, opties en het maken van offertes.

1. Virtual Dashboard

Wist je dat je je dashboard kunt instellen naar je persoonlijke voorkeuren? “Vaak zien we dat de standaard fabrieksinstellingen nog ingesteld zijn als we de auto terugkrijgen, terwijl je het bij veel auto’s kunt inrichten zoals jij wilt.” Voeg bijvoorbeeld je navigatie toe en lijst met contactpersonen, zodat je ziet wie er belt. Dan hoef je je hoofd niet meer af te wenden… wel zo veilig.

2. Lane Assist

Met Lane Assist blijf je altijd veilig op je rijbaan. Dwaal je af en dreig je de vluchtstrook op te gaan of een baan op te schuiven? Dan geeft je auto een trilling, piepje of stuurt je automatisch weer terug je eigen baan op, afhankelijk van het type auto en de instelling van je Lane Assist.

3. Verkeersbordenherkenning

“Weet je van jezelf dat je gemakkelijk te hard rijdt? Dan is verkeersbordenherkenning ideaal. Je dashboard geeft altijd aan hoe hard je mag rijden. Vooral handig als je het gebied niet kent.” Zo kun jij je focussen op het verkeer, terwijl je auto in de gaten houdt hoe hard je mag rijden.

4. Stuurverwarming

Wel zo lekker nu de herfst nadert: stuurverwarming. Nooit meer koude handen in de auto. “Vaak zit het knopje naast je stoelverwarming, met de afbeelding van een stuur erop.”

5. Dodehoekwaarschuwing

We hebben allemaal weleens dat schrikmoment gehad, dat je wilt invoegen en op het laatste moment ziet dat er toch een auto in je dode hoek zit. Vaak gaat het (net) goed, maar soms gaat het ook weleens goed fout, vaak met vergaande gevolgen. “Vrij simpel te voorkomen door je dodehoekwaarschuwing aan te zetten, dan krijg je vanzelf een signaal als er iemand in je dode hoek zit terwijl jij wilt invoegen.”

6. Adaptive Cruise Control

“Je hoeft niet op de Route du Soleil of Autobahn te zitten om je cruise control aan te zetten. Ook in Nederland is cruise control hartstikke slim om te gebruiken.” Zeker als je Adaptive Cruise Control hebt, een snelheidsregelaar die zijn tempo automatisch aanpast aan je voorganger. “Zo blijf je altijd op gepaste afstand van de auto voor je en voorkom je gevaarlijke situaties op de weg.”

Whitepaper

Elektrificatiegids voor de bouw

32 pagina's praktijk, rekenvoorbeelden en checklists.

Kennisbank

Meer uit de kennisbank

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Aan het einde van onze straat in Wormerveer zit een aannemersbedrijf dat al 64 jaar bouwt aan Noord-Holland. Van der Gragt koos ervoor om de bedrijfswagens volledig elektrisch te maken. Geen kleine stap voor een bouwbedrijf, en zeker geen vanzelfsprekende.