• Geervliet: 018 147 0070
  • Wormerveer: 075 642 0100
  • Werken bij ProMobility
  • Schade of pech melden

Leasevormen

Zakelijk leasen

Hoe wij zakelijk leasen aanpakken

Operational lease

Alles inbegrepen, vaste maandlasten, niet op je balans

Shortlease

Flexibel rijden vanaf één maand, zonder lange verplichting

Sale & leaseback

Geen auto's op je balans, zorgeloos rijden

Fietslease

Een aanvulling op de auto of een alternatief ervoor

Elektrisch leasen

Eerlijk advies over wanneer elektrisch wél en niet past

Wagenparkbeheer

Wij rekenen gratis je huidige wagenpark door

Personenauto's

De beste oplossing voor werknemer en werkgever

Bedrijfswagens

Een bus die het werk aankan, ook elektrisch

LEV's

Light Electric Vehicle, als de auto geen logische optie is

Weten wat je nu écht betaalt?

Onze leaseadviseur legt je huidige contracten naast onze berekening. Geen verkooppraatje, wel een eerlijk beeld.

vind jouw sector

Sectoren

Hoe we voor jouw sector werken

Bouw

Altijd de juiste bus op de werkplaats

Groothandel

Je vloot altijd onderweg, je kosten altijd in control

Zakelijke dienstverlening

Maak de leaseauto je sterkste arbeidsvoorwaarde

ICT

Rijd elektrisch, groei flexibel

Zo werkt dat bij Van Der Gragt

Als een van de eerste bouwbedrijven in de regio gaat Van Der Gragt volledig elektrisch rijden.

Op onderwerp

Elektrificatiegids voor de Bouw

Wel of niet je wagenpark elektrificeren?

Whitepaper Pseudo-Eindheffing

Alles over de pseudo-eindheffing die in 2027 ingaat

Wagenparkbeheer

Grip op kosten, contracten en administratie

Op vorm

Blogs en nieuws

Korte updates uit de markt en uit de regio

Klantverhalen

Echte ondernemers en bedrijven, echte wagenparken

Whitepaper Pseudo-eindheffing 2027

Wat de heffing je kost en welke keuzes je nu al kunt maken. Inclusief rekenvoorbeelden voor het MKB.

Wie wij zijn

Ons verhaal

Sinds 2002, met twee vestigingen en één belofte

Maatschappelijk betrokken

Wat wij teruggeven aan de regio's waarin we rijden

De mensen

Ons team

Je weet wie je aan de lijn krijgt, nog voor je belt

Werken bij ProMobility

Vacatures in Wormerveer en Geervliet

Vestiging Wormerveer

Regio Zaanstreek

Vestiging Geervliet

Regio Voorne-Putten

Liever meteen iemand spreken?

Geen keuzemenu, geen wachtrij. Je krijgt direct iemand aan de lijn die jouw situatie kent.

Ma-vrij 08:30 tot 17:00 bereikbaar

Schade of pech melden

Goed voor Elkaar • Niet gecategoriseerd • Persoonlijk

03 april 2023

“De kracht ligt op de werkvloer”

Sinds december 2021 leaset Jasper Kosters, eigenaar van Admanstars in Hellevoetsluis, zakelijk. Hij leaset twee auto’s: zijn eigen personenauto en een bestelwagen. De korte lijnen en persoonlijke aandacht waardeert hij het meest in de samenwerking met ProMobility. “Ik vind het fijn om met wat kleinere bedrijven samen te werken, je voelt de bevlogenheid.” Een zakenrelatie […]

In dit artikel

Sinds december 2021 leaset Jasper Kosters, eigenaar van Admanstars in Hellevoetsluis, zakelijk. Hij leaset twee auto’s: zijn eigen personenauto en een bestelwagen. De korte lijnen en persoonlijke aandacht waardeert hij het meest in de samenwerking met ProMobility. “Ik vind het fijn om met wat kleinere bedrijven samen te werken, je voelt de bevlogenheid.”

Een zakenrelatie van Jasper vertelde hem al eerder over ProMobility. Toen had Jasper nog geen oren naar leasen. Toen hij wel interesse kreeg, borrelde al snel de naam ProMobility bij hem naar boven. “Ik zocht contact en ging op de koffie bij Richard en Jochem om er een gevoel bij te krijgen.” En? “Dat voelde meteen goed.”

Een nieuwe Renault

Zijn Renault Megane was inmiddels aardig opgereden met ruim 3 ton op de kilometerteller. Opnieuw koos hij voor een Renault, dit keer een hybride Arkana. Een hybride model én met een fraai uiterlijk. “Inmiddels werkte ik zes jaar voor mezelf. We groeien behoorlijk, het gaat boven verwachting goed. Dan mag je jezelf ook een keer een mooi cadeau gunnen, toch?” Helemaal eens, Jasper!

De bestelbus is nog een diesel. “We maken behoorlijk wat kilometers op een dag. En dat is niet van kantoor naar kantoor, dus van laadpaal naar laadpaal. Het is dus simpelweg niet praktisch nu om een elektrische bestelwagen te rijden. Natuurlijk sta ik er wel voor open om milieuvriendelijker bezig te zijn, maar dan moet het wel praktisch toepasbaar zijn. Misschien over een paar jaar, als het huidige leasecontract verloopt.”

“Ik ben niet nummer 3053 in de rij”

Korte lijnen, persoonlijke aandacht en lekker dichtbij. Dat is wat Jasper goed bevalt aan de samenwerking met ProMobility. Het meeste contact heeft hij met Jochem. “Als ik bel of mail, dan wordt het meteen opgepakt. Ik ben niet nummer 3053 in de rij. In tegenstelling tot een grote partij, voel je hier de bevlogenheid van de eigenaar doorwerken in de organisatie. De kracht ligt op de werkvloer.”

Whitepaper

Elektrificatiegids voor de bouw

32 pagina's praktijk, rekenvoorbeelden en checklists.

Kennisbank

Meer uit de kennisbank

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Aan het einde van onze straat in Wormerveer zit een aannemersbedrijf dat al 64 jaar bouwt aan Noord-Holland. Van der Gragt koos ervoor om de bedrijfswagens volledig elektrisch te maken. Geen kleine stap voor een bouwbedrijf, en zeker geen vanzelfsprekende.