• Geervliet: 018 147 0070
  • Wormerveer: 075 642 0100
  • Werken bij ProMobility
  • Schade of pech melden

Leasevormen

Zakelijk leasen

Hoe wij zakelijk leasen aanpakken

Operational lease

Alles inbegrepen, vaste maandlasten, niet op je balans

Shortlease

Flexibel rijden vanaf één maand, zonder lange verplichting

Sale & leaseback

Geen auto's op je balans, zorgeloos rijden

Fietslease

Een aanvulling op de auto of een alternatief ervoor

Elektrisch leasen

Eerlijk advies over wanneer elektrisch wél en niet past

Wagenparkbeheer

Wij rekenen gratis je huidige wagenpark door

Personenauto's

De beste oplossing voor werknemer en werkgever

Bedrijfswagens

Een bus die het werk aankan, ook elektrisch

LEV's

Light Electric Vehicle, als de auto geen logische optie is

Weten wat je nu écht betaalt?

Onze leaseadviseur legt je huidige contracten naast onze berekening. Geen verkooppraatje, wel een eerlijk beeld.

vind jouw sector

Sectoren

Hoe we voor jouw sector werken

Bouw

Altijd de juiste bus op de werkplaats

Groothandel

Je vloot altijd onderweg, je kosten altijd in control

Zakelijke dienstverlening

Maak de leaseauto je sterkste arbeidsvoorwaarde

ICT

Rijd elektrisch, groei flexibel

Zo werkt dat bij Van Der Gragt

Als een van de eerste bouwbedrijven in de regio gaat Van Der Gragt volledig elektrisch rijden.

Op onderwerp

Elektrificatiegids voor de Bouw

Wel of niet je wagenpark elektrificeren?

Whitepaper Pseudo-Eindheffing

Alles over de pseudo-eindheffing die in 2027 ingaat

Wagenparkbeheer

Grip op kosten, contracten en administratie

Op vorm

Blogs en nieuws

Korte updates uit de markt en uit de regio

Klantverhalen

Echte ondernemers en bedrijven, echte wagenparken

Whitepaper Pseudo-eindheffing 2027

Wat de heffing je kost en welke keuzes je nu al kunt maken. Inclusief rekenvoorbeelden voor het MKB.

Wie wij zijn

Ons verhaal

Sinds 2002, met twee vestigingen en één belofte

Maatschappelijk betrokken

Wat wij teruggeven aan de regio's waarin we rijden

De mensen

Ons team

Je weet wie je aan de lijn krijgt, nog voor je belt

Werken bij ProMobility

Vacatures in Wormerveer en Geervliet

Vestiging Wormerveer

Regio Zaanstreek

Vestiging Geervliet

Regio Voorne-Putten

Liever meteen iemand spreken?

Geen keuzemenu, geen wachtrij. Je krijgt direct iemand aan de lijn die jouw situatie kent.

Ma-vrij 08:30 tot 17:00 bereikbaar

Schade of pech melden

Goed voor Elkaar • Persoonlijk

14 mei 2024

“Vertrouwen is onze basis”

Op 15 februari 2022 stapte Alex als starter de deur van ProMobility binnen. Nu, ruim twee jaar later, is hij met Artsen van Morgen 15 leasecontracten verder. Hoe hebben ze dit bereikt? Alex had een ambitieus plan, maar kon destijds geen jaarcijfers presenteren als beginnend ondernemer. Toch was er één persoon die vertrouwen in hem […]

In dit artikel

Op 15 februari 2022 stapte Alex als starter de deur van ProMobility binnen. Nu, ruim twee jaar later, is hij met Artsen van Morgen 15 leasecontracten verder. Hoe hebben ze dit bereikt?

Alex had een ambitieus plan, maar kon destijds geen jaarcijfers presenteren als beginnend ondernemer. Toch was er één persoon die vertrouwen in hem had: Jeffrey van ProMobility. Terwijl andere leasemaatschappijen afhaakten vanwege het gebrek aan financiële gegevens, durfde Jeffrey de stap te wagen. Alex herinnert zich deze cruciale periode maar al te goed: “Het was echt moeilijk. Ik raakte inmiddels behoorlijk gefrustreerd van alle afwijzingen, totdat ik Jeffrey ontmoette. Het klikte meteen en hij geloofde in mijn visie. Nu, met 15 auto’s verder, ben ik enorm dankbaar voor de kans die hij mij toen gaf.” Door het vertrouwen van Jeffrey en ProMobility kreeg Alex de mogelijkheid om zijn plannen werkelijkheid te maken en zijn bedrijf, Artsen van Morgen, op te bouwen.

Meedenken in oplossingen

“Wat onze samenwerking echt bijzonder maakt, is dat ProMobility altijd bereid is om mee te denken en zoekt naar oplossingen”, zegt Alex. Hij vertelt Bovenkant formulierover een moment waarop een levering bijna niet gehaald werd, door omstandigheden die buiten onze macht liggen. “ProMobility kwam met een creatieve oplossing, waarbij tijdelijke shortlease werd ingezet. Ze denken echt in oplossingen”, merkt Alex op. Wat de samenwerking extra bijzonder maakt, is de persoonlijke interesse en betrokkenheid van ProMobility. Alex voelt zich gewaardeerd en gehoord. “Ze hebben een oprechte interesse”, legt hij uit. “Ze willen niet alleen weten hoe het gaat met onze zaken, maar voelen zich echt betrokken bij ons succes.”

Een toekomstgerichte samenwerking

Met 15 lopende leasecontracten en nog meer groei op komst, kijken Artsen van Morgen en ProMobility vol vertrouwen naar de toekomst. “Het is een plezierige samenwerking”, zegt Alex met een glimlach. “We hebben elkaar nodig en gunnen elkaar succes. Dat is de charme van onze samenwerking.”

Artsen van Morgen is een organisatie die basisartsen begeleidt en ondersteunt bij hun professionele en persoonlijke ontwikkeling. Als ProMobility juichen we deze missie toe. We bewonderen Alex en zijn team voor hun inzet in de zorgsector. Daarom zijn we trots dat we Artsen van Morgen kunnen ondersteunen met onze mobiliteitsoplossingen. We blijven hen graag helpen op weg naar meer succes in de toekomst.

 

Whitepaper

Elektrificatiegids voor de bouw

32 pagina's praktijk, rekenvoorbeelden en checklists.

Kennisbank

Meer uit de kennisbank

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Van der Gragt gaat elektrisch. Wij reden mee.

Aan het einde van onze straat in Wormerveer zit een aannemersbedrijf dat al 64 jaar bouwt aan Noord-Holland. Van der Gragt koos ervoor om de bedrijfswagens volledig elektrisch te maken. Geen kleine stap voor een bouwbedrijf, en zeker geen vanzelfsprekende.